Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Bezpieczne podróżowanie z psem

Sprawy ważne i najważniejsze

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


kotecekikotka

Bezpieczne podróżowanie z psem

Gdy nadciągają wakacje lub przewidujemy dłuższą podróż, głowimy się, co zrobić z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Coraz więcej osób zabiera pupila ze sobą, jednak należy właściwie zaplanować naszą podróż oraz wyjazd, by czuł się komfortowo i bezpiecznie.


Na początku upewnijmy się, że miejsce, do którego się wybieramy, akceptuje zwierzęta. Nastawmy Przygotujmy się także na to, że w takich miejscach natrafimy na wiele dzieci, niektórzy turyści mogą także zjechać się ze swoimi pupilami – upewnijmy się, że naszemu psu każda z tych możliwości będzie odpowiadać. Najbardziej musimy dołożyć starań do pakowania, aby o niczym nie zapomnieć. Należy spakować jedzenie, miski, posłanie, zabawki, a także pozostałe przybory, dzięki którym będzie się czuł bezpiecznie. Do samochodu dobrze jest wziąć ukochany koc psa, obowiązkowo musimy posiadać miskę i wodę, by w trakcie przystanku napoić naszego pupila.


Prawie każdy pies w ciągu podróży jest zestresowany, albowiem nie wie, co go czeka.
Aby sprawić, by poczuł się bezpiecznie,zagwarantujmy mu wygodne miejsce, w którym będzie mógł się zdrzemnąć lub też posiedzieć. Nie pozwólmy na to, żeby pies poruszał się po całym samochodzie,albowiem może zagrażać naszemu bezpieczeństwu,dobrze jest przewozić go w transporterze. Jadąc samochodem wspierajmy go, głaskajmy, nagradzajmy przysmakami za grzeczne a także spokojne zachowanie. W taki sposób na pewno dotrzemy bezpiecznie do celu, a nasz pupil także będzie miał przyjemność z wakacji oraz przyzwyczai się do dłuższych podróży samochodem.

 


Głosuj (0)
12:21:27 18/10/2016 [Powrót] Komentuj